Ziņojums Nr. 4000

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Stopiņu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.10.10 14:10
GPS koordinātes: 24.39652, 56.92165 +/- 3.4m
Apstiprināts: 2019.10.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

miskaste mežā. ar krēsliem un kaut kādu darba apģērbu !!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Stopiņu novada pašvaldībai.