Ziņojums Nr. 4008

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Siguldas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.10.12 08:10
GPS koordinātes: 24.80302, 57.09649 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2019.10.14
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kāds vietējais šmurgulis no Allažiem vai Siguldas ir izmetis celtniecības atkritumus uz ceļa kas tūristus ved uz Kaļķugravas avotiem, lai aizvāktu vajadzēs kravas auto!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Siguldas novada pašvaldībai.