Ziņojums Nr. 4024

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2019.10.13 09:10
GPS koordinātes: 25.14329, 57.10712 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2019.10.14
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vismaz 20 nolietotas riepas šeit ir izmestas netālu no Vasu kalna. Diemžēl bagāžniekā nav tik daudz vieta, lai visas aizvestu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.