Ziņojums Nr. 4032

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Salaspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.10.13 13:10
GPS koordinātes: 24.39709, 56.91468 +/- 16.002m
Apstiprināts: 2019.10.14
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Salaspils un Stopiņu novads, pagrieziens no A4 uz d/s Avoti un Varavīksne. Regulāri gar ceļa malām izmet atkritumus. Šoreiz kāds savācis maisos.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Salaspils novada pašvaldībai.