Ziņojums Nr. 4034

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2019.10.13 14:10
GPS koordinātes: 26.0425, 57.34997
Apstiprināts: 2019.10.14
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Daudz automašīnu detaļas izmestas Variņu pagastā, Latvijas Valsts meži teritorijā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - „Latvijas valsts meži”.