Ziņojums Nr. 4037

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.10.14 08:10
GPS koordinātes: 24.60249, 56.8253 +/- 65.000m
Apstiprināts: 2019.10.14
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien. Kārtējo reizi Brīvības ielā 158a, Ogrē tiek mazgātas smagās mašīnas ārpus servisa telpām. Pievienotajā foto skaidri redzams, notekas nestrādā. Tātad, viss ūdens no auto mazgāšanas nonāk dzīvojamās zonas teritorijā, kur dārzā viss tiek audzēts uzturam. Kā arī, nav saprotams kāpēc, vēl jo projām auto servisam no vides dienesta puses tiek atļauts transport līdzekļus mazgāt ārpus servisa telpām kaut arī MK noteikumos Nr. 380 Vides prasības mehānisko transportlīdzekļu remontdarbnīcu izveidei un darbībai 16. Pantā norādīts: atrodoties tuvāk par 100 m no dzīvojamām ēkām, kurās veic mazgāšanu vārti un durvis vienmēr ir aizvērti.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālajai vides pārvaldei.