Ziņojums Nr. 4047

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.10.16 07:10
GPS koordinātes: 24.17551, 56.99303 +/- 7.5m
Apstiprināts: 2019.10.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mežaparkā neciešami smird!!!! Ezermalas 1a. Vai tiešām VVD ir bezspēcīgi kaut ko darīt!!!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Smaku traucējumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālajai vides pārvaldei.