Ziņojums Nr. 4063

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Grobiņas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.10.18 08:10
GPS koordinātes: 21.16332, 56.53856 +/- 4.7m
Apstiprināts: 2019.10.18
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmesta plēve

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Grobiņas novada pašvaldībai.