Ziņojums Nr. 4075

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.10.19 12:10
GPS koordinātes: 23.77191, 56.95997 +/- 8.576m
Apstiprināts: 2019.10.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izveidota šīfera čupa. Mazas asfalta ieliņas malā. Kādi 100m no Slokas ielas pa labi no Dubultu puses.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jūrmalas pilsētas domei.