Ziņojums Nr. 4076

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.10.19 12:10
GPS koordinātes: 23.7708, 56.96017 +/- 5.36m
Apstiprināts: 2019.10.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kāds izmetis savu miskasti mežā. Maza ieliņa uzreiz aiz Dubultu kapiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jūrmalas pilsētas domei.