Ziņojums Nr. 4078

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.10.19 13:10
GPS koordinātes: 24.12995, 56.91323 +/- 8.0012m
Apstiprināts: 2019.10.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Brunavas un Šautuves ielas stūris. Izmests liels daudzums autoriepu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.