Ziņojums Nr. 4087

Papildu informācija

Statuss izvērtēšanā
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.10.20 14:10
GPS koordinātes: 24.22427, 56.71504 +/- 4.9m
Apstiprināts: 2019.10.21
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.10.22
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ierīkota nelegālā komposta kaudze meža vidū.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Olaines novada pašvaldībai.