Ziņojums Nr. 4094

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.10.22 07:10
GPS koordinātes: 23.5061, 56.94927 +/- 4.9m
Apstiprināts: 2019.10.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Daudz vecu atkritumu aiz mājas mežā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Jūrmalas pilsētas domei.