Ziņojums Nr. 4096

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Beverīnas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.10.22 10:10
GPS koordinātes: 25.38131, 57.48355 +/- 7.5m
Apstiprināts: 2019.10.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

gaujas krastā izgāsti atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Beverīnas novada pašvaldībai.