Ziņojums Nr. 4097

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ķeguma novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.10.22 14:10
GPS koordinātes: 24.72879, 56.73976 +/- 18.203m
Apstiprināts: 2019.10.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ķegums. Arvien nav savāktas elektropreces kopš vasaras.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Ķeguma novada pašvaldībai.