Ziņojums Nr. 4098

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ķeguma novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.10.22 15:10
GPS koordinātes: 24.73221, 56.73977 +/- 24.272m
Apstiprināts: 2019.10.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Arvien mežā nav savākti sūnām apauguši šīferi u.c. ļoti veci būvgruži.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Ķeguma novada pašvaldībai.