Ziņojums Nr. 4100

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Raunas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.10.23 12:10
GPS koordinātes: 25.68936, 57.31716 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2019.10.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nelegala atkritumu izgaztuve pie upes stavkrasta

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Raunasnovada pašvaldībai.