Ziņojums Nr. 4108

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.10.24 12:10
GPS koordinātes: 24.19947, 56.89608 +/- 4.9m
Apstiprināts: 2019.10.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Liela teritorija ar sadzīves atkritumiem. Izskatās, ka iespējams bezpajumtnieku dzīvesvieta. Ļoti piesārņots.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.