Ziņojums Nr. 4117

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Garkalnes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.10.25 08:10
GPS koordinātes: 24.28593, 56.99924 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2019.10.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

arī pretējā ceļa pusē pamesti
koferi!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Garkalnes novada pašvaldībai.