Ziņojums Nr. 4122

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.10.25 15:10
GPS koordinātes: 24.12408, 56.99848 +/- 8.0012m
Apstiprināts: 2019.10.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sarkandaugavā pie Pušķina liceja (Sarkandaugavas ielā 22) kārtējo reizi smird. Vai tiešām VVD nevar konstatēt un atbildīgos sodīt.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Smaku traucējumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālajai vides pārvaldei.