Ziņojums Nr. 4136

Papildu informācija

Statuss noraidīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.10.28 14:10
GPS koordinātes: 25.27316, 57.33202 +/- 48.0m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.10.28
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jau no 27.10.2019 vakara 22:00 visas nakts garumā ir vērojams gaisa piesārņojums kas ir katru nakti kā rezultātā nevar gulēt pamosties no skābekļa trūkuma galva sāp puss dienu un nestrādā kā rezultātā gandrīz smagi cieta velosipēda vadītājs valmieras un dukuru ceļa krustojumā velo vadītājam bija atstarojošā veste nsskatoties uz to saindēšanās seku rezultātā pamanīju pēdējā brīdī.Piesārņojums turpinās visas dienaz garumā.Šitie esot Ekko dūmiņi uzlabojot veselību.28.10.2019 laiks16:08 Šobrīd esmu slims kā katru gadu elpceļu iekaisums intresanti no kā taču tīrs gaiss ir pēc nekompitentu ierēdņu domām.

Apstiprinātāja komentāri

Gaisa piesārņojuma gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!