Ziņojums Nr. 4157

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Babītes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.11.01 12:11
GPS koordinātes: 23.66662, 56.92983 +/- 7.504m
Apstiprināts: 2019.11.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

atkritumi izmesti pie Lielupes posmā starp Pērnciema un Straupciema zīmi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Babītes novada pašvaldībai.