Ziņojums Nr. 4161

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Cēsu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.11.02 12:11
GPS koordinātes: 25.22448, 57.32789 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2019.11.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Gaujas senlejā Cēsīs izmestas riepas un dienas gaismas lampas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Cēsu novada pašvaldībai.