Ziņojums Nr. 4174

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Garkalnes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.11.04 07:11
GPS koordinātes: 24.42195, 57.04308 +/- 12.000m
Apstiprināts: 2019.11.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kabelis kas parvilkts pari upei un nostiprinats pie kokiem ar trosem kuras sabijajusas kokus.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Garkalnes novada pašvaldībai.