Ziņojums Nr. 4175

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.11.05 09:11
GPS koordinātes: 24.19466, 56.98924 +/- 5.9777m
Apstiprināts: 2019.11.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien, Izskatās ka kurina ar motoreļļu un visi dūmi cauru dienu iet uz mūsu būvlaukumu.Būvlaukumā strādājošie darbinieki visu laiku sūdzas ka nevar īsti pastrādāt šo dūmu dēļ.Tika izsaukta pašvaldības policija bet tāpat kurināšana netika pārtraukta.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālajai vides pārvaldei.