Ziņojums Nr. 4188

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.11.07 11:11
GPS koordinātes: 24.13018, 56.93968
Apstiprināts: 2019.11.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Šodien, ejot pa Maskavas ielu, ievēroju, ka ir mainīts baneris, bet plastmasas savilcēju atgriezumi palikuši uz zemes.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Rīgas domei.