Statuss: | atrisināts |
Iestāde: | VVD |
Nodeva risināšanā: | valdis.norietis |
Nodots risināšanā datums: | 18.11.2023 12:25:43 |
Pieteikuma datums: | 18.11.2023 10:12:15 |
GPS koordinātes: | 56.67335, 22.50539 +/-5m |
Atrisināšanas datums: | 21.11.2023 11:24:03 |
Atrisināšanas ilgums: | 3 d. |
Ņemot vērā situāciju, ka pēdējos divus mēnešus Kurzemē ir bijis neraksturīgi liels nokrišņu īpatsvars, kas veicinājis līmeņa celšanos upēs, strautos un novadgrāvjos, un līdz ar to minētajās ūdenstilpēs ir ieskalots liels daudzums sedimenta, kas šīnī konkrētajā reģionā ir māls. Pārbaude objektos nav nepieciešama, jo šeit ir vērojami dabiski procesi, kuru cēlonis ir lietavas.
Kurzemes RVP Zvejas kontroles daļas vadītājs
Ruslans Pečulis
Valsts vides dienests ir šīs tīmekļa vietnes Pārzinis. Tīmekļa vietnē www.videssos.lv (turpmāk - Vietne) tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes (angļu valodā "cookies").
Vairāk par personas datu apstrādi un datu subjektu tiesībām skatīt šeit.
Ziņojuma apraksts
Jau divus mēnešus Brocēnu, Saldus ezeros un upēs, ieskaitot Pakuļu ūdenskrātuvi ir ļoti netīrs ūdens, dzeltenā krāsā. Iespējams māla piejaukums. Līmenis augsts. Citos ezeros apkārtnē nav novērots ( Cieceres, Zvārdes, Okeānā). Nekad tā nav bijis. Lūgums pārbaudīt. Ar cieņu, Aleksandrs tel 26539006