Sīkdatņu izmantošana tīmekļa vietnē www.videssos.lv

Valsts vides dienests ir šīs tīmekļa vietnes Pārzinis. Tīmekļa vietnē www.videssos.lv (turpmāk - Vietne) tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes (angļu valodā "cookies").

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai nodrošinātu Vietnes obligāto funkcionalitāti un satura kvalitātes uzlabošanu.

Informācija par sīkdatnēm

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz jūsu datoru vai mobilo iekārtu Vietnes apmeklēšanas laikā. Sīkdatnes darbojas, kā konkrētas Vietnes atmiņa, ļaujot Vietnei atcerēties jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā, atcerēties jūsu norādītos iestatījumus. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai jūs personiski identificētu.

Sīkdatņu veidi

Ir divu veidu sīkdatnes: sesijas jeb noteikti nepieciešamās sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Sīkdatnes tiek iedalītas arī pirmās vai trešās puses sīkdatnēs. Mēs Vietnē izmantojam tikai noteikti nepieciešamās sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas funkcionalitātes nodrošināšanai.

Sesijas jeb noteikti nepieciešamās sīkdatnes

Sesijas jeb noteikti nepieciešamās sīkdatnes ļauj atpazīt pārlūkprogrammu un jūsu ierīci, interneta protokola (IP) adresi, kas piešķirta jūsu ierīcei, kad apmeklējat konkrētu vietni, iegaumēt jebkuras izmaiņas vai izvēles konkrētajā vietne, lai tās būtu izmatojamas arī citās vietnes sadaļās. Sesijas sīkdatnes nav pastāvīgas – to darbība beigsies, kad aizvērsiet pārlūkprogrammu, kurā apskatījāt vietni, vai arī pārtrauksiet sesiju konkrētajā vietnē.

Vietnē lietoto sīkdatņu saraksts

Veids Funkcijas un nolūks Sīkdatne Termiņš
Obligāti nepieciešamās sīkdatnes Palīdz padarīt Vietni par izmantojamu, nodrošina pamata funkcijas, piemēram, lappuses navigāciju. Saglabā lietotāja sesijas stāvokli visos lapu pieprasījumos. Saglabā informāciju, ka lietotājs ir piekritis sīkdatņu izmantošanai PHPSESSID Līdz sesijas beigām

Vairāk par personas datu apstrādi un datu subjekta tiesībām skatīt Valsts vides dienesta tīmekļa vietnē sadaļā “Privātuma politika” Privātuma politika | Valsts vides dienests (vvd.gov.lv)logotips logotips

© Valsts vides dienests 2015, 2021 — Informācija pēdējo reizi atjaunota 19.07.2024 15:10:02


Sīkdatņu izmantošana tīmekļa vietnē

Valsts vides dienests ir šīs tīmekļa vietnes Pārzinis. Tīmekļa vietnē www.videssos.lv (turpmāk - Vietne) tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes (angļu valodā "cookies").

Vairāk par personas datu apstrādi un datu subjektu tiesībām skatīt šeit.