Statuss: | atrisināts |
Iestāde: | Talsu novada pašvaldība |
Nodeva risināšanā: | valdis.norietis |
Nodots risināšanā datums: | 12.01.2024 08:50:10 |
Pieteikuma datums: | 10.01.2024 23:39:53 |
GPS koordinātes: | 56.6412, 23.9512 +/-39m |
Atrisināšanas datums: | 19.02.2024 09:24:28 |
Atrisināšanas ilgums: | 1 m. 8 d. |
Talsu novada pašvaldībā saņemta vēstule no VSIA "LVC" Kurzemes reģionālās nodaļas, kurā skaidro, ka speciālisti š.g. 1. februārī apsekoja valsts vietējā autoceļa V1372 ūdens atvades sistēmu (ūdens novadgrāvji) posmā no km 2,0 līdz km 3,0 un Vecmājupes šķērsojuma vietu (caurteka) zem autoceļa V1372. Apsekošanas rezultātā nav konstatētas darbības, kas būtu ietekmējušas ūdens atvades sistēmu pie valsts autoceļa vai radītu pazīmes par jebkādu nelikumīgu pārbūvi.
Tāpat informē, ka valsts autoceļa V1372 beidzamie pārbūves darbi tika veikti 1981.gadā, savukārt 1990.gadā tika veikti tikai grants segas virskārtas atjaunošanas darbi, autoceļa nogāzes izskalojuma novēršanas darbi un grāvju tīrīšana, t.i., darbi, kas neietekmē ūdens atvades sistēmu vai tās darbību gar autoceļu V1372. Šajā sakarā LVC var sniegt informāciju tikai par darbiem, kas veikti autoceļa nodalījuma joslā, t.i., 9,5m no autoceļa ass uz katru pusi.
Valsts vides dienests ir šīs tīmekļa vietnes Pārzinis. Tīmekļa vietnē www.videssos.lv (turpmāk - Vietne) tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes (angļu valodā "cookies").
Vairāk par personas datu apstrādi un datu subjektu tiesībām skatīt šeit.
Ziņojuma apraksts
upe Vecmājupe Dundagas pagastā tagad ar ceļu, kas izbūvēts perpendikulāri autoceļam Nr.1372, ir sadalīta 2 gabalos, jo šim perpendikulārajam ceļam nav caurtekas.Vecmājupes augšteces ūdeņi novadīti uz Ķikanu "pa taisno" pa šī ceļa malā izveidotu grāvi.Vai tiešām tas ir likumīgi?